Działania zrealizowane w ZSEiI w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości

1. Opracowanie graficznego logo powiatowych obchodów 100-lecia niepodległości

Oficjalne logo powiatowych obchodów 100-lecia niepodległości. Autorem logo jest nauczycielka naszej szkoły, Monika Bochan.

2. Akademia poświęcona Żołnierzom Wyklętym

Akademia poświęcona Żołnierzom WyklętymZ okazji obchodzonego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w szkole odbył się apel ku czci ludzi niezłomnych, którym los wyznaczył czas próby w momencie tragicznych zawirowań historii. Apel przygotowali uczennice i uczniowie klasy IIi pod kierunkiem pana Marcina Pietrukańca.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebook-u.

3. Udział nauczycieli i uczennic/uczniów naszej szkoły w "Wieczorach Literackich dla Niepodległej".

Wieczory Literackie dla Niepodległej - czyta Monika BochanDla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaplanowano od marca do listopada 2018 roku 9 spotkań z literaturą polską, polegających na głośnym czytaniu wybranych utworów bądź ich fragmentów odnoszących się do okresów historii polski i polskiej literatury. Spotkania odbywają się w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej.
W pierwszym czytaniu udział wzięła młodzież z naszego internatu, a czytała Monika Bochan. Więcej informacji…