Biwak w Rynie

Wiosenna pogoda sprzyja w tym roku aktywności na świeżym powietrzu. Korzystając z dobrodziejstw przyrody klasa Iib technikum informatycznego zorganizowała biwak integracyjny w Międzyszkolnej Bazie Sportów Wodnych w Rynie. Odbył się on w dniach 21-22.05.2018.
Celem wydarzenia, oprócz integracji zespołu klasowego, było kształtowanie umiejętności aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Wykorzystano w pełni bazę ośrodka uprawiając żeglarstwo, wioślarstwo, grając w piłkę nożną i siatkową. Rzeczywisty i bezpośredni kontakt z przyrodą zapewnił również spacer ścieżką rekreacyjną wokół malowniczego jeziora Ołów.

Uczniowie poznawali zabytki i historię regionu. Zwiedzili młyn wodny i zamek w Rynie. Kolacji i śniadaniu towarzyszyły zabawy integracyjne przy ognisku. A wszystko to pod czujnym okiem opiekunów – Moniki Bochan i Wojciecha Jankowskiego.

Więcej zdjęć w szkolnej galerii