Zwycięstwo w XIX Powiatowym Warmińsko-Mazurskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.

Uczniowie ZSEiI odnoszą sukcesy na wielu płaszczyznach swojej działalności. Kolejny raz możemy pochwalić się zwycięstwem w XIX Powiatowym Warmińsko-Mazurskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym. Tym razem drużyna Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku w składzie: Michał Michna, Mateusz Zajkowski i Klaudiusz Klim reprezentowała szkołę podczas powiatowych eliminacji, które odbyły się 24 kwietnia 2018r. w LOK-u. Opiekunem drużyny był nauczyciel szkoły – Wojciech Jankowski oraz Mirosława Bobicz. W zawodach brały udział 4 szkoły ponadgimanzjalne: ZSEiI, ZSKŚiA, ZSZ, LO II.

Zawodnicy wzięli udział w 7 konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań ruchu drogowego, test z historii polskiej motoryzacji, przygotowanie samochodu do jazdy, sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda sprawnościowa motorowerem, jazda sprawnościowa samochodem z talerzem „Stewarta”.

Nasza reprezentacja w pięknym stylu wygrała turniej i uzyskała prawo udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Działdowie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju w szkolnej galerii.