Kolejne motoryzacyjne zwycięstwo!

Uczniowie ZSEiI odnoszą sukcesy na wielu płaszczyznach swojej działalności. Kolejny raz możemy pochwalić się zwycięstwem w Turnieju Motoryzacyjnym.
Tym razem drużyna Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku w składzie: Mirosław Bułat, Michał Michna i Mateusz Zajkowski reprezentowała szkołę podczas powiatowych eliminacji, które odbyły się 28 kwietnia 2016 r. w LOKu. Opiekunem drużyny był nauczyciel szkoły – Wojciech Jankowski oraz Mirosława Bobicz. W zawodach brało udział 6 szkół ponadgimanzjalnych: ZSEiI, LO Wydminy, ZSKŚiA, ZSZ, LO I, ZDZ. Nasza reprezentacja w pięknym stylu wygrała turniej i uzyskała prawo udziału w finale wojewódzkim, który odbył się w Lidzbarku Warmińskim. 
W zawodach brało udział 19 najlepszych szkół ponadgimanzjalnych reprezentujące różne powiaty. Zawodnicy wzięli udział w 7 konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań ruchu drogowego, test z historii polskiej motoryzacji, przygotowanie motoroweru do jazdy, sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda sprawnościowa motorowerem, jazda sprawnościowa samochodem z talerzem „Stewarta”.
Wielogodzinne przygotowania drużyny, w których pomagał Wojciech Jankowski nie zostały zmarnowane. Nasi reprezentanci zajęli czwarte miejsce utrzymując się ciągle w czołówce. Ten wynik został powtórzony z poprzedniego roku.