EKO ŚWIAT za 20 lat

W konkursie zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Giżycku uczniowie musieli stworzyć plakat dowolną techniką graficzną przedstawiający wizję świata za 20 lat związany z Ekologią. Komisja wybrała najlepsze prace:
• Miejsce I – zajęła Aleksandra Jaszcz z Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku.,
• Miejsce II – zajęła Agnieszka Siekierda z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach,
• Miejsce III – zajęła Wiktoria Piątek z Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku.

Dziewczyny – jesteśmy z Was bardzo dumni! Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom konkursu. Nagrody zostaną wręczone już 20 marca o godzinie 10:00 w Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmiku na kanale YouTube.pl, w którym zaprezentowane zostały prace graficzne wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w konkursie ” Eko-świat za 20 lat”.

Prace naszych uczniów są prezentowane w czasie 3.56 oraz 4.09s.