Turniej tenisowy w Alytus

W dniach 8 – 9.02.2018r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Międzynarodowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbywały się na Litwie w zaprzyjaźnionym mieście Alytus, a zorganizowano je z okazji 100-lecia niepodległości. Gospodarzami, którzy nas gościli byli uczniowie z APRC.
Czas pobytu urozmaicony był zwiedzaniem kompleksu szkół i pracowni specjalistycznych oraz miasta Alytus. Wieczorem zaproszono nas na uroczystą kolację połączoną z degustacją potraw przygotowanych i serwowanych nam przez uczniów szkoły.
Drugi dzień pobytu przeznaczony był całkowicie na turniej tenisowy. Udział w nim brały drużyny z Litwy, Łotwy i Polski. Nasza reprezentacja pod opieką Piotra Gieczewskiego i Tomasza Jaworskiego zajęła III miejsce w rywalizacji drużynowej oraz indywidualnej. Osobą towarzyszącą naszej grupie była pani Anna Kryczka.
Skład reprezentacji Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych:
1. Monika Buć
2. Natalia Buć
3. Aleksandra Stefaniak
4. Patryk Siekaniec
5. Mateusz Plona
6. Wojciech Jeleniewicz