Uroczyste obchody 50-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych

W piątek, 7 czerwca Wszyscy świętowaliśmy 50-ciolecie naszej szkoły. Zapraszamy na fotograficzny skrót wydarzeń 🙂

   
Msza świeta w intencji pracowników, absolwentów i uczniów szkoły odbyła się w kościele Świętego Brunona w Giżycku.

   
Dyrektor Henryk Kondratowicz przywitał licznie przybyłych gosci.


W imieniu mieszkańców Powiatu Giżyckiego życzenia złożył oraz wręczył Dyrektorowi Nagrodę Starosty Mirosław Dariusz Drzażdżewski – Starosta Giżycki. Roman Łożyński wystąpił w potrójnej roli. Jest absolwentem, był nauczycielem w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych, a dziś pełni funkcję I Zastępcy Burmistrza Giżycka.


Dyrektorzy powiatowych placówek edukacyjnych wręczyli sportowy prezent na ręce Dyrektora ZSEiI. W imieniu absolwentów lata szkolne wspominał Jacek Łożyński – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu. W uroczystości wzięli również udział dyrektorzy zaprzyjaźnionych litweskich szkół z Alytus i Smolenikai.


Podczas uroczystości wręczono medale okolicznościowe dyrektorom, wicedyrektorom, kierownikom internatu oraz pracownikom, którzy przepracowlai w szkole ponad 25 lat.

Ciąg dalszy nastąpi 🙂