4 pory roku ’22

Najwyższy już czas zaprezentować jak bawili się najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych podczas tegorocznych Otrzęsin.

Tradycją jest, że otrząsani przywdziewają nowe szaty, a temat wyznacza i przygotowuje imprezę zeszłoroczna zwycięska klasaIIi z wychowawczynią Moniką Bochan. Uczniowie ubrali się zgodnie z porą roku, którą wylosowali i przy dźwiękach muzyki prezentowali przed jury i resztą młodzieży swoje przebrania. Po prostu „Ociekali dripem” 😉

Przygotowywali także plakaty obrazujące ich drzewo klasowe. Dla utrudnienia malować mogli tylko za pomocą kropek.

Posileni w “jesiennym sadzie” zaprezentowali swoją moc – czeka nas przecież “silna zima”.

W konkurencji “kocia sztuka” młodzież pokazała swoje zdolności plastyczne. Narysowali wychowawców tak pięknie, że portretowane nauczycielki potrafiły się rozpoznać. Powstały wspaniałe dzieła.
Swoje umiejętności sportowe pierwszoklasiści mogli zaprezentować w wielu zimowych konkurencjach, m.in. “śnieżne sanie”, “zimowy wicher”.
Wiadomo, że w “Elektryku” trzeba wykazać się inteligencją! Wiedzę uczniów, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność sprawdzono podczas konkurencji “wiosenna łamigłówka”. Nie mogło się obyć bez “dokarmiania kotów” – tradycyjnego picia mleczka. W przerwach wszyscy, łącznie z jury, mogli trochę potańczyć.
Konkurencje oceniało jury w składzie: Jerzy Janowski – dyrektor szkoły, Anna Gałczyńska – nauczyciel biblioteki, Natalia Ledzińska – pedagog i Kamil Kobyliński – nauczyciel, dzielnie wspierani przez organizatorów.

Nagrody otrzymali wszyscy – dzięki sponsorowi, którym okazał się Dyrektor Szkoły. Tak piękny tort przygotowała pani Iwona Budzicka – dziękujemy 🙂 A otrzęsiny 2023 mają zaszczyt zorganizować uczniowie obecnej klasy Ie/s – gratulujemy!