Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

8 marca w ZSEiI odbyła się wyjątkowa uroczystości z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.

To była świetna okazja, aby sprawdzić co kobiety wiedzą o mężczyznach, a co mężczyźni wiedzą o kobietach? Test przeprowadzono na „losowo wybranych” przedstawicieli obu płci – uczniach z klasy 3i i pracownikach szkoły.

Okazało się, że kobiety (1ig, 3ei) „po Elektryku” są bardzo zaangażowane politycznie.

Młodzież z kl. 3i przedstawiła dwa osobne światy kobiety i mężczyzny, które niekiedy spotykają się i żyją szczęśliwie. Ale nie jest łatwo. Czasem dochodzi do nieporozumień, różnicy zdań i postaw. W tym przypadku związek skończył się w sądzie.

W szkole gościliśmy wyjątkowe osoby, m.in. „Miss Elektryka” z 3ei i Stendapera z kl. 3ms.

Kabaretowe spojrzenie na relacje damsko-męskie sprawiło, że świętowaliśmy odważnie i z uśmiechem.

Zdjęcia Alicja Wierzbicka