Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjnego

Po dwóch latach ponownie wystartował turniej motoryzacyjny. Kolejny raz możemy pochwalić się zwycięstwem w Turnieju Motoryzacyjnym. Tym razem drużyna Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku w składzie: Piotr Grygianiec, Wiktor Brusiło i Łukasz Zieliński reprezentowała szkołę podczas powiatowych eliminacji, które odbyły się 28 kwietnia 2022r. w Rynie. Opiekunem drużyny był nauczyciel szkoły – Wojciech Jankowski. W zawodach brały udział 4 szkoły ponadgimanzjalne: ZSEiI, ZSKŚiA, ZSZ, LO II. Zawodnicy wzięli udział w 6 konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań ruchu drogowego, test z historii polskiej motoryzacji, przygotowanie samochodu do jazdy, sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda sprawnościowa samochodem z talerzem „Stewarta”. Nasza reprezentacja w pięknym stylu wygrała turniej i uzyskała prawo udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Olsztynie.

Drużyny zajęły kolejno:
1 m-ce: Zespół Szkól Elektronicznych i Informatycznych